Satış Sonrası Hizmetler

EDA Endüstriyel Dış Ticaret A.Ş. olarak, müşterilerimizin ürünlerimizden birini satın aldıktan sonra kendilerini yalnız hissetmelerini istemiyoruz. Bu nedenle size ürününüz için yeni personel eğitimi, bakım ve onarım hizmetleri ve hatta yeniden kalibrasyon gibi eksiksiz bir satış sonrası teklif sunmak istiyoruz.

EDA’nın Garanti Kapsamında Olan Ürünler ile İlgili Onarım Hizmetleri

EDA Garantisi Kapsamındaki bir ürünle ilgili bir sorun yaşıyorsanız, ürünün ekibimiz tarafından kusurlu bulunması durumunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ürün ile ilgili şu bilgiler gerekli: kullanım yeri, marka, model, seri numarası, garanti sona erme tarihi. Ayrıca fotoğraflarla birlikte yaşadığınız sorunun ayrıntılı bir açıklamasını da tarafımıza iletmeniz gerekir.

Garantisi sona ermiş bir ürünle ilgili sorununuz varsa, ekibimiz tarafından ürününüzün kontrolünü yaptıktan sonra ürününüzün onarımı için size bir fiyat teklifi sunulur. Şu bilgileri belirtmeniz gerekmektedir: kullanım yeri, marka, model, seri numarası, garanti sona erme tarihi. Ayrıca, fotoğraflarla birlikte yaşadığınız sorunun ayrıntılı bir açıklamasını da tarafımıza iletmeniz gerekir.


EDA’nın Garantisi Sona Ermiş Ürünler ile İlgili Onarım Hizmetleri
EDA’nın Ürün Bakımı ve Yedek Parça Hizmetleri

Bakım müdahalesi ve/veya yedek parça gerektiren bir EDA ürününüz varsa, ekibimiz tarafından ürününüzün ekspertizini yaptıktan sonra ürününüzün bakımı ve satın almak istediğiniz yedek parçalar için fiyat teklifi sunmaktan mutluluk duyarız. Ürün ile ilgili şu bilgilerin bilinmesi gerekmektedir: kullanım yeri, marka, model, seri numarası, garanti sona erme tarihi. Ayrıca, varsa hangi yedek parçalara ihtiyacınız olduğuna dair ayrıntılı bilgiye ihtiyacımız var.


Bir stopaj süresinden ve/veya yeni personelinizin eğitiminden sonra yeniden hizmete sokmanız gereken bir EDA Ürününe sahipseniz, uzman ekibimiz tarafından ürününüzle ilgili bir inceleme yaptıktan sonra seçilen hizmet için size fiyat teklifi sunmaktan memnuniyet duyarız. Ürün ile ilgili şu bilgileri tarafımıza iletmeniz gerekmektedir: kullanım yeri, marka, model, seri numarası, garanti sona erme tarihi. Bir eğitim durumunda, eğitime katılacak çalışanlarınızın sayısına da ayrıca bildirmeniz gerekmektedir.


EDA’nın Ürünü Devreye Alma ve Eğitim Hizmetleri
EDA’nın Ürün Ölçümü ve Kalibrasyon Hizmetleri

Kontrol ölçümü veya kalibrasyon müdahalesi gerektiren bir EDA ürününe sahipseniz, uzman ekibimiz tarafından ürününüzle ilgili bir inceleme yaptıktan sonra seçilen hizmet için size fiyat teklifi sunmaktan memnuniyet duyarız. Ürün ile ilgili şu bilgileri tarafımıza iletmeniz gerekmektedir: kullanım yeri, marka, model, seri numarası, garanti sona erme tarihi. Ürününüzün en son kalibrasyon tarihinin de ayrıca bilinmesi gerekir.


EDA’ya ait olmayan demiryolu ürününüz varsa, ekibimiz tarafından ürününüzün yerinde ücretli ekspertizini yaptıktan sonra ürününüzün bakımı ve/veya onarımı için size bir fiyat teklifi sunmaktan mutluluk duyarız. Ürün ile ilgili şu bilgileri tarafımıza iletmeniz gerekmektedir: ürünü satan firmanın bilgileri, kullanım yeri, marka, model, seri numarası, garanti bitiş tarihi, teknik dokümantasyon, kullanım ve bakım kılavuzları.


EDA’ya Ait Olamyan Ürün Bakımı ve Ekspertiz Hizmetleri