Temsilcilik Hizmetleri

Eda Endüstriyel Dış Ticaret A.Ş. kuruluşundan sektörünün lideri konumunda birçok yabancı firmanın Türkiye'de temsilciliğini yapmaktadır. Türkiye’deki mevzuat gereği, bir ihaleye katılmak, ürünlerinizi satmak veya hizmetlerinizi sunmak için bir Türk temsilci firmanın aracı olması devlet kurumları (örneğin TCDD, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları gibi) için zorunludur.

İhale Katılımı için Temsilcilik Hizmeti

İhale Katılım Temsilciliği, bizimle çalışmaya başlanmasındaki en yaygın sebeplerden biridir. Türkiye’deki bir ihaleyi öğrenmeniz durumunda, bu ihaleye ürününüzle katılmak için temsilci firmanız olabiliriz. Ayrıca, ileride ürünlerinizden birine karşılık gelen Türkiye’den bir ihale duyurulduğunda sizi bilgilendirebilir ve zamanında katılmanıza yardımcı olabiliriz.


Türkiye pazarında temsilci distribütörünüz olarak, şirketinizin, çalışanlarının Türkiye’de tam zamanlı olarak bulunma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Firmanızı Türkiye’de temsil eder ve anlaşmamız kapsamında her türlü Türk müşteriye firmanızın adı altında ürünlerinizin satışını gerçekleştirebiliriz. Satış çalışanınız, bizimle mevcuttaki ve gelecekteki fırsatları tartışmak, müşterilerimize Türkiye pazarını önemsediğinizi göstermek için yılda yalnızca birkaç kez gelir.


Distribütörlüğünüz için Türkiye’de Temsilci Hizmeti
Servis Bakım ve Destek Temsilciliği Hizmeti

Servis Bakım ve Destek Temsilciliği Hizmeti, ürününüzü başarılı bir şekilde Türkiye’den bir müşteriye sattıktan sonra kullanılır. Müşteriler en ufak bir problemde sizi aramaktansa bizimle iletişim kurarlar ve yerinize biz müdahale ederiz. Problemi çözebiliyorsak çözeriz ve teknik takibi konusunda sizi bilgilendiririz. Ancak sorunu kendimiz çözemezsek, ekibimiz tarafından ilk uzman görüşü kaydedilir, bu da ekibinize sorunla ilgili önceden fikir verir.