Demiryolu Projelerinde Danışmanlık hizmeti

EDA Endüstriyel Dış Ticaret A.Ş.‘deki tecrübemiz sayesinde demiryolu projelerinde, hem müşterilerimize hem de tedarikçilerimize proje tasarımı (hangi ekipman ve makinelerin seçileceği), teknik şartnamenin tanımı ve hatta Türkiye’deki ihale süreci konusunda rehberlik etmek için bazı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Teknik Şartname Danışmanlığı

Sunduğumuz Teknik Şartname Danışmanlığı hizmetinde amaç, ne tür ürüne ihtiyacınız olduğunu teknik ve detaylı olarak tanımlamanıza yardımcı olmaktır. Uzman kadromuz ile yapmayı planladığınız bir projeyi analiz etmek için sizlere profesyonel bir hizmet veriyor ve gerekli teknik şartnamelerin yazılmasına yardımcı oluyoruz. Bu, ihale teklifleri incelemesi sırasında yetersiz ürün seçme ihtimalini minimuma indirir.


Proje Tasarım Uzmanlığı, çoğunlukla çok sayıda ekipman ve makineden oluşan atölye projeleri için önerilmektedir. Bütçenize sadık kalarak velinizdekiler için mümkün olan en iyi bakımı gerçekleştirmek adına size bir ekipman listesi (hazırlanmamışsa) ve hangi ekipmana öncelik vermeniz gerektiği konusunda bir fikir sunuyoruz. Gelecekteki deponuz için uygun bir alan seçmenizde size yardımcı olabiliriz ve bu atölyenin tasarımı konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz.


Proje Tasarım Uzmanlığı
İhale Destek Hizmeti

İhale Destek Hizmetleri, müşterilerimizin teklifleri ile hangi belgelerin, teknik belgelerin teslim edilmesi gerektiğini belirlemelerine yardımcı olmak için hizmet verir. Uzman kadromuz ile yapmayı planladığınız bir projenin analiz edilmesi için sizlere profesyonel bir hizmet sağlıyor ve gerekli ihale dokümantasyonunun yazımında size yardımcı oluyoruz. Bu, görece yetersiz bir şirketin ihalenize katılması olasılığını minimuma indirmenize olanak tanır.